Спортивне життя ЗОШ №2
       




Середа, 18.10.2017, 16:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Пошук

center
center
Головна » 2012 » Квітень » 28 » Легка атлетика
13:47
Легка атлетика
В п'ятницю, 27 квітня, на міському стадіоні та спортивному майданчику Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшли районні змагання з легкої атлетики серед школярів в залік 67 спартакіади. Змагання проходили з таких дисциплін: стрибки в довжину (суддя - тренер-викладач ДЮСШ "Колос" Ярош О.Є.), біг на дистанцію 100, 400 та 800 метрів, естафета 4 х 100 метрів (суддя - директор ДЮСШ відділу освіти Шалімова О.І.). На змаганнях були пристуні 20 шкіл І-ІІІ ступенів та 4 школи І-ІІ ступенів.

За результатми змагань серед шкіл І-ІІІ ступенів перше місце посіла Вільнянська гімназія "Світоч" (2414 балів), друге місце у учнів Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2402 бали), третє - за Матвіївським ЗНВК "Весвіт"  (2025 балів). Серед шкіл І-ІІ ступенів: перше місце - Нововасилівська ЗОШ І-ІІ ступенів ( 1435 балів), друге місце - Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ступенів (1294 бали), третє - Любимівська  ЗОШ І-ІІ ступенів (1256 балів).
Команда нашої школи посіла 6 місце з 24 школ району.

У окремих спортивних дисциплінах місця розподілились наступним чином:

Стрибки у довжину:

Дівчата

І місце -  Перегінець В. (імназія "Світоч)" з результатом 4,20 м.
ІІ місце -  Карлінська В. (Люцернянський НВК)з результатом 4,18 м.
ІІІ місцеКрива Є. (Нововасилівська ЗОШ) з результатом  4.15  м.


 
Хлопці

І місце Ярошкін Є. (Антонівська ЗОШ) з результатом 5,45 м.
ІІ місцеГрамович Д. (Матвіївський ЗНВК "Всесвіт") з результатом 5.40 м.
ІІІ місце -  Дергоусов А. ("Світоч") з результатом 5,30  м.



100 м.:

Дівчата

І місце -  Чуча Ю. (Вільноандріївська ЗОШ) з результатом 14.6.
ІІ місце -  Іщенко А. (Антонівська ЗОШ) з результатом 14.7.
ІІІ місце -  Нечай Л. (М-Лукашівська ЗОШ), Кармась К. (Любимівська ЗОШ) з результатом 14.8.



Хлопці

І місце -  Ярошкін Є. (Антонівська ЗОШ) з результатом 12.0.
ІІ місце -  Ботларовський В. (Люцернянський НВК) з результатом 12.1.
ІІІ місце -  Стаськів М. (ЗОШ №1), Крюков К. (Михайлівський НВК), 
Дергоусов А. ("Світоч"), Зацарний Д. (ЗОШ №1) з результатом 12.2.



400 м.:

Дівчата

І місцеШимова Вікторія (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2) з результатом 1:19:6.
ІІ місце -  Жежера А. (Кам'янська ЗОШ) з результатом 1:20:4.
ІІІ місце -  Пустовіт Д. ("Світоч") з результатом 1:20:6.



800 м.:

Хлопці 

І місце -  Ярошкін Є. (Антонівська ЗОШ) з результатом 2.31.9.
ІІ місце -  Загреба С. (М-Лукашівська ЗОШ) з результатом2.32.3.
ІІІ місце -  Медвєдєв В. (Новогупалівська ЗОШ) з результатом 2.34.1.







Естафета:

Дівчата

І місцеГімназія "Світоч" з результатом 1.04.3.
ІІ місцеВільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з результатом 1.06.3.
ІІІ місце - Нововасилівська ЗОШ, Антонівська ЗОШ  з результатом 1.06.4.



Хлопці

І місцеВільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з результатом 54.0.
ІІ місце -  Антонівська ЗОШ з результатом 54.2.
ІІІ місце -  Люцернянський НВК, гімназія "Світоч" з результатом 54.4.




Переглядів: 625 | Додав: svetabalabanova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Електронні книжки

Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Вільнянські новини
 Вольнянск - все новости Вольнянского района

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37

Міні-чат

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz