Спортивне життя ЗОШ №2
       




Неділя, 15.09.2019, 13:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Рекорди школи | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Пошук

center
center


Рекорди школи

Дівчата

Біг 30 м

Кононенко Тетяна 9Б клас -  4,6 сек. (Урок фізичної культури)
2012-2013 н.р

Біг 60 м

Кононенко Тетяна 9Б клас - 9,6 сек.
(Урок фізичної культури) 2012-2013 н.р

Біг 100 м

Кононенко Тетяна 10 клас - 15,3 сек (Урок фізичної культури) 2013-2014 н.р

Стрибок у довжину з розбігу

Кононенко Тетяна 9Б клас - 4 м10 см.
(Районні змагання з легкої атлетики) 24.04.2013

Метання малого м'яча

Лукач Іванна 9А клас - 36 м. (Урок фізичної культури)
2012-2013 н.р
 

Біг 400 м

Стародубцева Анастасія 8А клас - 1.26.02 (Районні змагання з легкої атлетики) 2013-2014 н.р

Стрибок у довжину з місця

Кононенко Тетяна 11 клас - 2 м 03 см.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Човниковий біг 4х9м

Кононенко Тетяна 11 клас - 10.1с.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Стрибки зі скакалкою за 30 с

Білобородова Аліна 11 клас - 85 разів.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Юнаки

Біг 30 м

Гиря Віталій 8Б клас - 4,2 сек. (Урок фізичної культури)
2012-2013 н.р

Дмитренко Едуард 9Б клас - 4,2 сек. (Урок фізичної культури) 2012-2013 н.р

Феденко Олександр 9Б клас - 4,2 сек. (Урок фізичної культури) 2012-2013 н.р

Біг 60 м

Костиря Олексій 9А клас - 8,1 сек. (Урок фізичної культури)
2012-2013 н.р

Біг 100 м

Цвітков - Хмара Віталій 10Б клас - 12,9 сек. (Районні змагання з легкої атлетики)
2012-2013 н.р

Стрибок у довжину з розбігу

Бабич Дмитро 9А клас - 5 м 12 см ( Обласні змагання з легкої атлетики) 2013-2014 н.р

Метання малого м'яча

Передрій Кирило 8Б клас - 57 м. (Урок фізичної культури)
2012-2013 н.р

Дітковський Олександр 8Б клас - 57 м. (Урок фізичної культури) 2012-2013 н.р

Біг 800 метрів

Бабич Дмитро 9А клас - 2.25.23 ( Обласні змагання з легкої атлетики) 2013-2014 н.р

Стрибок у довжину з місця

Коробка Владислав 11 клас - 2 м 61 см.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Човниковий біг 4х9м

Носенко Дмитро 9Б клас - 9.3 с.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Стрибки зі скакалкою за 30 с

Дмитренко Едуард  11 клас - 85 разів.
(Шкільний етап фестивалю "Нащадки козацької слави") 13-17.10.2014

Електронні книжки

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Вільнянські новини
 Вольнянск - все новости Вольнянского района

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38

Міні-чат

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz