center
Головна » 2011 » Березень » 18 » Районні змагання з баскетбоу серед хлопців
21:07
Районні змагання з баскетбоу серед хлопців

Сьогодні відбулися районні змагання з баскетболу серед хлопців в залік 66-ї районної спартакіади школярів. Зайнявши перше місце в зоні та вийшовши до фіналу наші хлопці з іншими командами -переможцями зональних ігор.  По результатам жеребкування першу гру наша команда грала з командою Михайло - Лукашівської ЗОШ. Гра була напруженою і на останній хвилині гри рахунок був рівний. Намагаючись зупинити атаку суперника, гравці нашої команди отримали фол та забитий м'яч. За порушення правил були призначені штрафні кидки, один з яких потрапив у кошик. Гра закінчилася з рахунком 18-15 на користь Михайло - Лукашівської ЗОШ. У другій півфінальній грі зустрілися командм Вільнянської ЗОШ №3 та гімназії "Світоч". Перемога була за Вільнянською ЗОШ №3. Гра за ІІІ місце. Команди Вільнянської ЗОШ №2 та гімназії "Світоч". І знову команди йдуть очко в очко. 4 періоди по 7 хвилин завершилися з рахунком 14-14. Додатковий час 2 періоди по 2 хв - рахунок 16-16. Знову був назначений додатковий час. І знову рахунок рівний- 18-18. І тільки в наступний додатковий час наша команда виборола таку бажану і важку перемогу з рахунком 20-21. Фінальна гра за І-ІІ місце.Команди Вільнянської ЗОШ №3 та Михайло - Лукашівської ЗОШ. Паремога за Вільнянською ЗОШ №3, яка буде представляти Вільнянський район на обласних змаганнях. До складу збірної району ввійшли учні нашої школи Малиш Олег та Шабаль Руслан