10-11 березня на базі Вільнянської ДЮСШ пройшли районні змагання з
міні-футболу у залік 66-ї спартакіади школярів "Хто ти, майбутній
олімпієць". 10 та 11 березня відбулися зональні ігри. Результаті зональних ігор
Зона №1 (гімназія "Світоч", Антонівська ЗОШ, Новогупалівська ЗОШ, Купріянівська ЗОШ)
Гімназія "Світоч" - Антонівська ЗОШ 10 : 0 Новогупалівська ЗОШ - Купріянівська ЗОШ 3 : 4 Антонівська ЗОШ - Новогупалівська ЗОШ 4 : 5 Гімназія "Світоч" - Купріянівська ЗОШ 5 : 3
І місце Гімназія "Світоч" ІІ місце Купріянівська ЗОШ ІІІ місце Новогупалівська ЗОШ ІV місце Антонівська ЗОШ
Зона №2 (ЗОШ №3, Дружелюбівська ЗОШ,Дніпровська ЗОШ)
Дружелюбівська ЗОШ - Дніпровська ЗОШ 3 : 0 ЗОШ №3 - Дружелюбівська ЗОШ 6 : 2
І місце ЗОШ №3
ІІ місце Дружелюбівська ЗОШ
ІІІ місце Дніпровська ЗОШ
Зона №3 (Зош №1, Максимівська ЗОШ,Люцернянська ЗОШ, М-Лукашівська ЗОШ)
ЗОШ №1 - Максимівська ЗОШ 5 : 1 М-Лукашівська ЗОШ - Люцернянська ЗОШ 4 : 1 Максимівська ЗОШ - Люцернянська ЗОШ 2 : 0 М-Лукашівська - ЗОШ №1 6 : 1
І місце М-Лукашівська ЗОШ ІІ місце ЗОШ №1
ІІІ місце Максимівська ЗОШ ІV місце Люцернянська ЗОШ
Зона №4 (ЗОШ №2, Петромихайлівська ЗОШ, Солонянська ЗОШ,Михайлівська ЗОШ)
Петромихайлівська ЗОШ - ЗОШ №2 1 : 5 Солонянська ЗОШ - ЗОШ №2 0 : 10
І місце ЗОШ №2
ІІ місце Солонянська ЗОШ
ІІІ місце Петромихайлівська ЗОШ ІV місце Михайлівська ЗОШ
Зона №5 (Нововасилівська ЗОШ, Любимівська ЗОШ, Кам'янська ЗОШ, Вільноандріївська ЗОШ)
Нововасилівська ЗОШ - Кам'янська ЗОШ 7 : 2 Кам'янська ЗОШ - Любимівська ЗОШ 5 : 2
І місце Нововасилівська ЗОШ
ІІ місце Кам'янська ЗОШ
ІІІ місце Любимівська ЗОШ ІV місце Вільноандріївська ЗОШ
ФІНАЛ ЗМАГАНЬ 11.03.2011 рік (гімназія "Світоч", Вільнянська ЗОШ №2, Вільнянська ЗОШ №3, М - Лукашівська ЗОШ)
півфінал М- Лукашівська ЗОШ - Вільнянська ЗОШ №3 3 : 2
гімназія Світоч - Вільнянська ЗОШ №2 6 : 1
гра за ІІІ місце
Вільнянська ЗОШ №3 - Вільнянська ЗОШ №2 6 : 3
гра за І - ІІ місце
гімназія "Світоч" - М-Лукашівська ЗОШ 5 : 5 післяматчеве пенальті 3 : 2 Загальний рахунок 8 : 7
Підсумок фіналу
І місце гімназія "Світоч"
ІІ місце М-Лукашівсьак ЗОШ
ІІІ місце Вільнянська ЗОШ №3
ІV місце Вільнянська ЗОШ №2
Склад нашої команди: Малиш Олег, Шалімов Вадим, Федорченко Борис, Комар Олександр, Шабаль Руслан, Шовковий Сергій, Слива Сергій, Слива Владислав Харченко Кирил,Бабич Дмитро, Кучинський Владислав.
Вітаємо хлопців з достойним виступом у змаганнях!
|