center
Головна » 2011 » Лютий » 11 » Районні змагання з волейболу серед дівчат
18:16
Районні змагання з волейболу серед дівчат

Сьогодні  відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат. Наша команда впевнено обіграла команду Тернівської ЗОШ та з рахунком 2-1 команду Антонівської ЗОШ, занявши у своїй зоні І місце та вийшла до фіналу.  У фіналі знову, як і 3 роки поспіль зустрілися команди Михайло -Лукашівської ЗОШ, гімназії "Світоч", Вільнянської ЗОШ №2 та Вільнянської ЗОШ №3. Після проведеного жеребкування наша команда зустрілася з командою Вільнянської ЗОШ №3, яка постійно стає призерами обласних змагань та є Чемпіоном України серед дівчат 1995 - 1997 р.н. До речі в нашій команді також є  два гравця обласної команди. Гра була важкою та напруженою, але більш досвідчений суперник переміг. Отже, місця на змаганнях розподілилися так :
І місце - Вільнянська ЗОШ №3
ІІ місце - Михайло -  Лукашівська ЗОШ
ІІІ місце - Вільнянська ЗОШ №2

Вітаємо Чалу Ольгу, Мігову Анну, Лукач Людмилу, Шевченко Ілону, Штим Ілону, Шимову Вікорію, Потапенко Аліну, Ткачук Яну, Воробйову Аліну, Коляду Ірину, Мицик  Яну з достойним виступом та зайнятим призовим місцем! Бажаємо їм подальших спортивних досягнень!

Переглядів: 1016 | Додав: svetabalabanova | Рейтинг: 5.0/2